Web Sitesi Tercümesi

Web Site Çevirisi, mevcut web sitenizin tüm dünya dillerine çevrilmesini kapsamaktadır. Web sitenizi diğer dünya dillerine çevrildiğinde reklamcılık diline uygun bir dil kullanılması gerekmektedir.

Cadde Tercüme, çevirinin gerçekleşeceği dile uygun lokalizasyon hizmeti vererek çevirinin müşterileriniz tarafından kusursuz bir biçimde anlaşılacağı garantisini verir.

Sitenizdeki mevcut metinleri kullandığımız bir yazılım sayesinde düz metne dönüştürerek (bu web site tasarımcısı/programcısı için kolaylık olur) ve elde edilen word ya da excel dosyasında çeviri işlemi başlatırız. Bununla birlikte çevirmenlerimiz, çeviri esnasında sık sık çevirisi yapılan siteye ziyaret ederek yapılan çevirinin sitedeki bilgiyle aynı kapsamda olup olmadığını kontrol ederler.

Çeviri yaparken hizmet ve gizlilik şartları, sipariş formları ve otomatik yanıt e-postaları gibi genellikle gözden kaçan küçük ayrıntılarla ilgilenmek bizim uzmanlık alanımızdır.

Web sitelerinin ilgili olduğu sektörler çok çeşitlidir. Cadde Tercüme her sektöre uygun ve reklamcılık diline uygun tercüme sunar.

Web Site Çevirisine mi İhtiyacınız Var?