Redaksiyon

Redaksiyon hizmeti ayrı bir hizmet ya da herhangi bir çeviri projesine ilave edilebilecek bir hizmet olarak düşünülebilir.

Büyük emeklerle yazılmış makale, kitap, belgelerin tercümesi kadar redaksiyon da metnin anlatım zenginliği ve gramere uygunluğu açısından büyük bir önem taşır.

Cadde Tercüme redaksiyon hizmeti, çevirisi tamamlanmış belgelerin gramer ve terim yönünden gerekli kontrollerin sağlanması ve düzeltilmesi anlamına gelir. Redaksiyon noktalama, yazım yanlışlarını ve düzeltmeleri kapsamaktadır.

Güvenilir ve deneyimli editörlerimiz ile birlikte makaleniz ya sunmak üzere olduğunuz belgeniz için sizlere tercümenin yapıldığı dilde redaksiyon hizmeti sunuyoruz.

Editörlerimiz Microsoft Word’ün “değişiklikleri izle” seçeneğini kullanarak belgeleri hazırlarlar. Bu fonksiyon sizin belge üzerinde yapılan değişiklikleri daha kolay izlemenizi ve editör tarafından önerilen değişikliklerin herhangi birini veya tamamını kabul etmenizi sağlar. Düzeltmeler, öneriler ve yorumlar kenarlarda gösterilir ve belgenize kolayca eklenebilir. Belgenin düzeltme işlemleri sırasında, orijinal belge referans alınarak yazım yanlışlarına, gramer hatalarına, üslubun uyumuna, formata ve doğru terminoloji kullanımına özel önem gösterilir.

Cadde Tercüme, konusunda uzman editör kadrosuyla gerekli kontrol ve düzeltmeleri titizlikle gerçekleştirerek kusursuz müşteri memnuniyeti garantisi sağlamaktadır.   

Redaksiyon Hizmetinden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz