Noter Onaylı Tercüme

Noter Onaylı Tercüme yaptırabilmeniz için belgelerinizin resmi geçerliliğe sahip olması gerekmektedir. Bu tür bir belgeniz var ise ve sizden noter onaylı tercüme talep edildiyse, noter tarafından yetkilendirilmiş bir yeminli tercüme bürosu ile çalışmanız gerekmektedir.

Cadde Tercüme, yaygın olarak kullanılan tüm dillerde noter tarafından yetkilendirilmiş, yeterli uzmanlığa ve yetkinliğe sahip noter yeminli tercüme bürosudur.

Belgeleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından özenle çevrilip ikinci bir tercümanımız tarafından kontrol edilir. Ardından editörlerimizin son kontrolleriyle birlikte noter onayına uygun bir biçimde hazırlanır.

Noter yeminli sözlü tercüme ise hukuk alanında uzman, noter tarafından yemin zaptı alınmış tercümanlarımız tarafından gerçekleşir. Sıklıkla vekaletname, muvafakatname ve kira kontratı belgeleri için noter yeminli & sözlü tercümeye ihtiyaç duyulur.

Şirketimiz bünyesinde yapılan tüm tercümeler noter tarafından geçerli sayılır ve onaylanan çeviriler artık noter onaylı tercüme sıfatını taşır. Bu belgeler dünyanın her yerinde geçerliliğini korur ve dilediğiniz ülkede işlemlerinizin tamamlanması için kullanılabilir duruma gelir.

Noter Onaylı Tercüme, sadece uzman tercümanlardan tarafından yapılabilecek, bu alanda uzun yıllar boyunca deneyime sahip tercümanların yapabileceği oldukça hassas bir konudur.

Dolayısıyla bu tür resmi işlemlerinizde noter yeminli tercüme büronuzu seçerken hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Tüm sorularınız için bizimle irtibata geçebilir, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Noter Onaylı Tercümeye mi İhtiyacınız Var?