Kurumsal

Cadde Tercüme, 1998 yılında kurulmuş köklü bir çeviri bürosu olup günümüze kadar dünyanın her dilinde ulusal ve uluslararası müşterilerine kaliteli, doğru ve hızlı çeviri hizmeti sunar.
 
Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü  ve İngiltere’de Mütercim Tercümanlık Master’ı yapan kurucumuz hem yazılı hem de simultane çeviri konusunda pek çok kurum, kuruluş ve organizasyonda yeralmış bir profesyoneldir.
 
Cadde Tercüme bünyesinde bulundurduğu seçkin, konusunda uzman ve deneyimli tercüman kadrosuyla müşterilerine en mükemmel hizmeti sunarken sektörün gelişmesi için de sosyal ve mesleki çalışmalar yürütür.
 
Günümüzün gözardı edilemez bir gerçeği olan teknoloji, vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin ayrılmaz bir parçası olup müşterilerimizin bize daha çabuk erişimlerini sağlamak, verdikleri işlerin teslim sürelerini minimuma indirmek için kullanmış olduğumuz yazılım ve teknolojik uygulamalar bizi sektörün lider firması haline getirmiştir. Bize teslim edeceğiniz işlerin kaliteli, doğru ve hızlı çevrileceği şirketimizin size olan vaadidir.